Spracovanie zeleniny - Bzenec

Zlínsky kraj, Bzenec, Česká republika
Turnusové pobyty
Mzda (brutto):
88 Kč / hod.
+ motivačné bonusy
+ výkonové bonusy

Pracovná doba:
Ranná, poobedná a nočná zmena
Práca načas (víkend):
Možnosť nadčasov
Práca počas sviatkov:
Nepracuje sa
Druh pracovného pomeru:
Dohoda s možnosťou turnusovej práce v príp. záujmu aj TPP
Doplnkové informácie:
Pracovná ponuka je aktuálna od 01.05.2020
Pozícia je vhodná pre mužov aj ženy.
Náplň práce:
Spracovanie zeleniny a jej sterilizácia
Pomocné práce pri páse (balenie, triedenie
etiketovanie, kontrola gramáže)
Práca je pri páse, alebo jednoduchá obsluha strojov.
Požiadavky:
Min. stredoškolské vzdelanie bez maturity
Potrebný platný preukaz pre prácu s potravinami
Zodpovednosť a spoľahlivosť
Manuálna zručnosť
Ochota pracovať na zmeny

Benefity:
Doprava zadarmo.
Týždenné zálohy v priebehu turnusu v hotovosti.
Výplata ihneď po ukončení turnusu taktiež v hotovosti
Strava na pracovisku zabezpečená, 55 % príspevok na stravovanie.
Bonusový program navyše.

Ubytovanie:
Prácu poskytujeme s ubytovaním

Ubytovanie je zadarmo

Informácie pre vás

Mena vo Veľkej Británii | Veľká Británia

Veľká Británia má svoju tradičnú menu: Libra (pound) má sto centov. Kurz britskej libry sa pohybuje v rozmedzí 0.88 = 1 EURO. Peniaze bez problémov zameníte v akejkoľvek banke. Tie majú otváraciu dobu približne od 09:30 do 16:30 a vo veľkých obchodných centrách sú otvorené i cez víkend. ...

Zaujala Vás táto ponuka? Kontaktujte nás

Referencie

Jaroslav D.,23.06.2016,

,, Dobrý deň, s mestom som spokojný, je to tu naozaj krásne, ubytovanie je skvelé so skvelou partiou ľudí a práca mi vyhovuje. Nemenil by som tu nič, všetko je naozaj skvelé...""

Partneri